Офіційно. В Польщі закрили двері для «Шахтаря»
«Вісла» Краків не дозволила донеччанам проводити єврокубкові ігри на своєму стадіоні
ФОТО: Getty Images
Донецький «Шахтар» отримав неприємну новину щодо проведення своїх єврокубкових матчів у Польщі. Клуб «Вісла» Краків офіційно відмовив у можливості використання свого стадіону для домашніх поєдинків «гірників» у Лізі чемпіонів.
Про це повідомив президент польського клубу Ярослав Крулевський. За його словами, після складного періоду відновлення та повернення до елітного дивізіону «Вісла» зосереджується виключно на власних спортивних і організаційних цілях.
Керівник клубу наголосив, що проведення матчів для інших команд потребує значних ресурсів і додаткових витрат, тому в нинішніх умовах це рішення є недоцільним як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі.
Також зазначається, що пріоритетом «Вісли» є розвиток клубного бренду, маркетингових проєктів та підготовка до виступів у чемпіонаті Польщі після повернення в еліту.
Тепер «Шахтар» змушений шукати нову арену для проведення домашніх єврокубкових матчів. Раніше донеччани вже виступали в Кракові в рамках Ліги конференцій.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!