Привідкрила завісу: Дар'я Білодід відповіла на особисті питання від підписників
Вийшло цікаво
Фото: https://www.instagram.com/dariabilodid7 / Автор невідомий
Відома українська спортсменка Дар'я Білодід вирішила провести у своєму Instagram-акаунті невелику сесію запитань і відповідей, під час якої відповіла на питання своїх підписників.
- Читайте також: Дружина Маліновського показала, чим Руслан займається на дозвіллі між іграми та тренуваннями
Дар'я запропонувала фанатам задавати питання, що їх цікавлять, і відповіла на них. Наприклад, вона розповіла, коли захопилася футболом: любила з дитинства і тоді грала в нього з хлопцями.

Також вона відповіла, в яких п’яти місцях мріяла б відпочити: зізналася, що хотіла б побувати в Кенії, на Маврикії, у Лапландії, Саудівській Аравії та на португальській Мадейрі. Крім того, дівчина розповіла, що окрім України любить такі країни, як ОАЕ, Іспанія, Італія, Франція, Сінгапур і США.


Окрім цього, Дар'я поділилася своєю історією про те, як і коли обрала займатися дзюдо. Коли їй було 6 років, вона попросила батьків відвести її на тренування і відразу закохалася в цей вид спорту.

Нагадаємо, що Дар'я Білодід є 2-разовою чемпіонкою світу та 3-разовою чемпіонкою Європи з дзюдо.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!