Ребров отримав три пропозиції з ОАЕ. Екстренер збірної України може повернутися в арабський футбол
Українського фахівця кличуть одразу кілька клубів, але рішення поки не остаточне
ФОТО: Getty Images
Колишній головний тренер збірної України Сергій Ребров може знову опинитися в чемпіонаті Об’єднаних Арабських Еміратів.
За інформацією журналіста Ахмеда Рагаба, український спеціаліст отримав одразу три офіційні пропозиції від клубів ОАЕ – «Аль-Вахда», «Аль-Ахлі» та «Аль-Наср».
Попри інтерес з боку клубів, переговорний процес просувається повільно. Причиною цього називають особисті обставини Реброва – він наразі вирішив залишатися в Україні на тривалий період.
Водночас джерела зазначають, що ситуація ще не є остаточною, і контакти між сторонами продовжуються, а варіант повернення тренера до роботи в ОАЕ залишається актуальним.
Нагадаємо, Сергій Ребров очолював збірну України з червня 2023 по квітень 2026 року, після чого перейшов на посаду віцепрезидента Української асоціації футболу. Раніше він уже працював у регіоні, тренуючи «Аль-Айн», з яким вигравав чемпіонат та Кубок ліги.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!