Скандал у Португалії: Трубін посварився з фанатами «Бенфіки»
Український воротар жорстко відреагував на образи після матчу з «Фамалікау»
Getty Images / Трубін
Український голкіпер «Бенфіки» Анатолій Трубін опинився в центрі гучного скандалу після матчу 32-го туру чемпіонату Португалії проти «Фамалікау» (2:2).
Після фінального свистка воротар почув на свою адресу образи з боку фанатів лісабонського клубу. У відповідь Трубін демонстративно приклав палець до губ, закликаючи вболівальників замовкнути.
Ситуація загострилася після гри, коли український футболіст відмовився підходити до трибун, щоб подякувати фанатам разом із партнерами по команді.
Навіть прохання технічного директора «Бенфіки» Сімау Саброси не переконали голкіпера змінити свою позицію.
Інцидент викликав хвилю критики на адресу Трубіна з боку вболівальників, і ситуація навколо українця в клубі може отримати продовження.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!