ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Світоліна розгромила Анісімову та вийшла у чвертьфінал WTA 1000 у Торонто

Спорт

Українка впевнено здолала 10-ту ракетку та продовжить боротьбу за титул канадського тисячника

Світоліна розгромила Анісімову та вийшла у чвертьфінал WTA 1000 у Торонто

ФОТО: Getty Images

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 9) вийшла до чвертьфіналу хардового турніру WTA 1000 у Торонто.

У матчі 1/8 фіналу українка у двох сетах розібралася з 10-ю ракеткою світу Амандою Анісімовою зі США. Поєдинок тривав 1 годину та 17 хвилин.

WTA 1000 Торонто. Хард, 1/8 фіналу
Еліна Світоліна (Україна) [9] – Аманда Анісімова (США) [8] – 6:2, 6:4

Світоліна з перших хвилин заволоділа ініціативою, тоді як Анісімова не демонструвала свого найкращого тенісу та регулярно припускалася невимушених помилок. Українка впевнено скористалася проблемами суперниці та забрала першу партію – 6:2.

У другому сеті Світоліна швидко створила комфортну перевагу – 5:1. Здавалося, матч завершиться без особливої боротьби, однак американка нарешті знайшла свою гру та ледь не здійснила камбек. Анісімова врятувала чотири матчболи у сьомому геймі, після чого скоротила відставання. Втім, Світоліна зуміла втримати перевагу та закрила партію з рахунком 6:4.

Це була шоста очна зустріч тенісисток. Світоліна здобула п'яту перемогу над Анісімовою.

У чвертьфіналі українка зіграє проти Єкатерини Александрової, яка на попередній стадії сенсаційно перемогла першу ракетку світу Аріну Соболенко.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин