Світоліна увірвалася в топ-4 Чемпіонської гонки та може очолити рейтинг
Українська тенісистка зробила важливий крок до Підсумкового турніру WTA
ФОТО: Getty Images
Еліна Світоліна продовжує успішний виступ на турнірі WTA 1000 у Торонто та завдяки виходу до півфіналу суттєво покращила свої позиції у Чемпіонській гонці. Українка вже гарантувала собі підйом із шостої щонайменше на четверту сходинку.
Світоліна випередила американку Джессіку Пегулу, яка завершила боротьбу в Канаді на стадії 1/8 фіналу, а також чешку Кароліну Мухову, яка пропускала турнір через травму. Таким чином, Світоліна зміцнила свої позиції у боротьбі за участь у Підсумковому турнірі.
Водночас українка має шанс здійснити ще більш суттєвий ривок. У разі перемоги на турнірі в Торонто Світоліна очолить Чемпіонську гонку, якщо представниця Казахстану Єлена Рибакіна не зможе дістатися фіналу.
У топ-10 цього рейтингу перебуває ще одна українська тенісистка – Марта Костюк. Вона наразі посідає дев'яту позицію та також претендує на участь у Підсумковому турнірі.
Чемпіонська гонка враховує результати спортсменок упродовж поточного сезону. За її результатами вісім найкращих тенісисток отримають путівки на Підсумковий турнір WTA, який відбудеться в листопаді.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!