Тренер Жирони відверто розповів, чи є у команди конфлікт із Ванатом
Кіке Альварес прокоментував ситуацію з українським нападником
ФОТО: Getty Images
Головний тренер «Жирони» Кіке Альварес прокоментував ситуацію з українським нападником Владиславом Ванатом, який не вийшов на поле у матчі проти «Леганеса».
Наставник запевнив, що між клубом та 23-річним футболістом немає жодного конфлікту. За його словами, Ванат не зіграв через непорозуміння.
«Немає жодного конфлікту, він не вийшов на поле проти «Леганеса» через плутанину. Я маю відчувати, що гравці фізично та ментально включені в процес, і його ситуація пов'язана саме з цим. Він дуже добре тренувався і, якщо нічого не трапиться, потрапить до заявки на матч», – сказав Альварес.
Також наставник «Жирони» відмовився коментувати ситуацію з іншим українцем команди Віктором Циганковим.
«Мені вже довелося говорити про це днями, і клуб також висловив свою позицію. Я не хочу більше нічого додавати, волію думати про «Кордобу», – зазначив фахівець.
Раніше Ванат також прокоментував цю ситуацію, зазначивши, що жодного конфлікту з клубом немає.
Наступний матч «Жирона» проведе проти «Кордоби» 21 серпня. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!