Тривожні новини перед Вімблдоном: Світоліна знялася з престижного турніру через травму
Перша ракетка України не змогла продовжити виступи в Бад-Гомбурзі через проблеми з правим стегном
ФОТО: Getty Images
Перша ракетка України Еліна Світоліна достроково завершила виступи на трав’яному турнірі категорії WTA 500 у німецькому Бад-Гомбурзі.
Українська тенісистка ухвалила рішення знятися зі змагань через травму правого стегна. Через це Еліна не вийде на чвертьфінальний матч, який був запланований на 25 червня.
Напередодні Світоліна успішно стартувала на турнірі, здолавши нейтральну тенісистку Людмилу Самсонову. Втім, під час того поєдинку українка відчула проблеми зі здоров’ям та скористалася медичним тайм-аутом.
У чвертьфіналі суперницею Еліни мала стати представниця Китаю Ван Сіньюй, яка раніше вибила з турніру канадську тенісистку Лейлу Фернандес.
Зняття Світоліної викликає занепокоєння напередодні головного трав’яного турніру сезону. Наступним стартом для української тенісистки має стати Вімблдон-2026, який розпочнеться вже найближчими днями.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!