«Відпросилися»: дружина Степаненка показала, куди вони з Тарасом сходили на побачення у Києві
Гарно провели час
Фото: https://www.instagram.com/m_stepanenko / Автор невідомий
Маргарита Степаненко, дружина українського футболіста Тараса Степаненка, нещодавно приїхала до чоловіка в Україну разом із дітьми. Закохані знайшли час, щоб побути удвох і сходити на побачення, про що дівчина розповіла на своїй сторінці в Instagram.
Вона опублікувала кілька постів: спочатку показала їх із чоловіком удома, готових до виходу, а потім виклала фото безпосередньо з ресторану, куди вони вирушили на побачення.

Фотографії Маргарита доповнила фразою «Відпросилися у бабусі», а також відміткою закладу, в якому вони побували. Пара вирушила до київського ресторану Chef’s Table, відомого своєю відкритою кухнею та різноманітними вишуканими стравами.


Нагадаємо, що Маргарита Степаненко разом із трьома синами зараз проживає в іспанській Марбельї, куди Тарас вивіз їх після початку війни. Сам футболіст повернувся до України, місяць тому підписавши контракт із ковалівським «Колосом». До цього Степаненко рік грав у Туреччині за місцевий Еюпспор.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!