Погода на 25 грудня в Україні: Різдво дивує — мороз без снігу, а ще хуртовина
Огляд погодних умов в Україні на 25 та 26 грудня
На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною, інформує Укргідрометцентр
Ігор Кібальчич, кандидат географічних наук, метеоролог повідомляє, що у четвер, 25 грудня, на всій території України встановиться малохмарна та морозна погода, без опадів. Лише на Прикарпатті вночі та у першій половині дня ще може спостерігатися невеликий сніг. На дорогах західних областей місцями ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3 - 8 м/с. Температура повітря в нічний час знизиться до -5...-12 °С, вдень коливатиметься в межах -1...-6 °С. На крайньому півдні, у Криму та на Закарпатті близько 0 °С.
Погода в Україні на Різдво, 25 грудня, очікується без опадів, вітер переважно північно-західний, 5-10 м/с, повідомляє Укргідрометцентр.
Температура вночі 7-12° морозу, вдень 1-6° морозу; на Закарпатті та в Криму вночі 0-5° морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.
В Києві в четвер, 25 грудня, також без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 8-10° морозу, вдень 2-4° морозу.
За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім.Бориса Срезневського, за весь час метеорологічних досліджень 25 грудня в Києві найвища температура була 8,2° тепла в 2014р., найнижча 21,0° морозу в 1969р.
У п'ятницю, 26 грудня, у більшості областей України спостерігатиметься холодна та переважно суха погода. Лише у східних областях очікується невеликий сніг та слабка хуртовина. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер у західній частині змінних напрямків, 2 – 7 м/с; на Лівобережжі північно-західний, 9 – 14 м/с, вдень можливі пориви до 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі становитиме -5...-10 °С, у західних областях місцями -11...-14 °С; вдень -4...+1 °С.
У п'ятницю, 26 грудня, вночі у північних, Харківській, Полтавській, Черкаській областях, вдень по всій Україні, крім крайнього заходу, очікується сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця.
Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вночі в північних областях, вдень в Україні пориви 15-20 м/с.
Температура вночі 3-8° морозу, в Карпатах та на Прикарпатті до 12° морозу; вдень від 3° морозу до 2° тепла, на сході країни 1-6° морозу.
В Києві 26 грудня сніг, вдень хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 4-6° морозу, вдень близько 0°.
Редакція meta.ua раніше повідомляла, що у середу, 24 грудня, на західних регіонах України та Вінниччині під впливом малорухомого холодного фронту очікується сніг та мокрий сніг. В Прикарпатті та Карпатах місцями прогнозується сильний сніг з хуртовиною, на дорогах – ожеледиця. В інших регіонах опадів не передбачається.
Північно-східний вітер досягатиме 5–10 м/с, у західних областях 9–14 м/с. Температура повітря вночі становитиме -2…-8 °С, вдень -1…-6 °С. У північно-східній частині країни вночі очікується -8…-13 °С, вдень -5…-10 °С. На крайньому півдні та Закарпатті вночі -2…+3 °С, вдень 0…+5 °С.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!