ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Синоптикиня Наталка Діденко прогнозує нічні заморозки та дощі

Погода

Вівторок буде холодним

Невеликі дощі пройдуть у більшості областей

Невеликі дощі пройдуть у більшості областей

Синоптикиня Наталка Діденко попередила, що вівторок, 14 жовтня, принесе в Україну значне похолодання.

Прогноз по Україні. Температура: Найближчої ночі очікується лише +2...+6 градусів, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+10 градусів.

Тепліше буде лише на Сході та у Центрі (+8...+12°C), а на Півдні — до +12...+16°C.

Опади: Невеликі дощі пройдуть у більшості областей. Від опадів утримається лише південна частина. На крайній півночі можливі помірні дощі.

Погода у Києві. У столиці 14 жовтня буде хмарно, місцями пройде невеликий дощ. Вночі прогнозується лише +2...+4 градуси, а вдень температура ледве досягне +8 градусів.

Наталка Діденко закликала незважаючи на холодні дощі, туман та низьку температуру, пам'ятати про осінню красу — жовте листя, горобину, калину та пухнастих котів. Синоптикиня наголосила, що до зими ще далеко, і запропонувала "перекрити теплим спілкуванням низьку середньодобову температуру повітря".

Редакція meta.ua раніше повідомляла, що за повідомленням метеоролога, кандидата географічних наук Ігоря Кібальчича, найближчими днями погоду в Україні формуватиме поле підвищеного атмосферного тиску. Це означає стабільні погодні умови без різких стрибків температури та тиску.

Проте, малоактивні атмосферні фронти час від часу спричинятимуть невеликі локальні дощі, а висока вологість повітря призведе до збільшення кількості туманів у багатьох регіонах країни.

Джерело: PohodaNatalka

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин