Ла Ліга. Атлетіко обігрує Вільярреал і утримує лідерство в чемпіонаті

Мінімальні перемоги Бетіса і Гранади, нічия Сельти і Вальядоліда

Шахтарю на замітку: Мілан на виїзді здолав Рому
23:40 - 28 лютого 2021
23:40 Шахтарю на замітку: Мілан на виїзді здолав Рому Команда Паулу Фонсека програла на своєму полі Мілану
Ліверпуль перервав серію з чотирьох поразок в АПЛ
23:06 - 28 лютого 2021
23:06 Ліверпуль перервав серію з чотирьох поразок в АПЛ "Червоні" на виїзді впоралися з Шеффілд Юнайтед
Тепер +4 від Шахтаря: Динамо розгромило Львів і закріпилося на 1 місці
21:28 - 28 лютого 2021
21:28 Тепер +4 від Шахтаря: Динамо розгромило Львів і закріпилося на 1 місці Кияни здобули впевнену перемогу на виїзді
Байєр, грунтовно домінуючи, програв вдома Фрайбургу
20:51 - 28 лютого 2021
20:51 Байєр, грунтовно домінуючи, програв вдома Фрайбургу Завершився черговий тур чемпіонату Німеччини
Бій титанів не приніс голів. Челсі і МЮ не визначили найсильнішого
20:22 - 28 лютого 2021
20:22 Бій титанів не приніс голів. Челсі і МЮ не визначили сильнішого Топ-клуби АПЛ зіграли в нульову нічию
Луїш Каштру: "За останні 10 хвилин у нас було чотири гольові моменти"
20:06 - 28 лютого 2021
20:06 Луїш Каштру: "За останні 10 хвилин у нас було чотири гольові моменти" Наставник донецького Шахтаря прокоментував поразку від Зорі
Зінченко похвалився фантастичною технікою. Відео
19:36 - 28 лютого 2021
19:36 Зінченко похвалився фантастичною технікою. Відео Український гравець Манчестер Сіті майстерно поводиться з м'ячем
Ще один крок до титулу. Інтер без проблем розбив Дженоа
19:06 - 28 лютого 2021
19:06 Ще один крок до титулу. Інтер без проблем розбив Дженоа Підопічні Антоніо Конте не помітили опору з боку "грифонів"
Зоря в меншості вириває перемогу над Шахтарем на останніх секундах матчу
18:55 - 28 лютого 2021
18:55 Зоря в меншості вириває перемогу над Шахтарем на останніх секундах матчу Луганський клуб зумів забити на 90+4 хвилині, граючи в меншості