IM Motors представила електричний седан L6 з доступною ціною та приголомшливим запасом ходу. Фото
Новий китайський теслоподібний седан пропонує топові характеристики за стартовою ціною у менш як 30 тисяч доларів США

IM Motors представила електричний седан L6/Фото: IM Motors
Китайська компанія IM Motors нарешті офіційно представила свій електричний седан L6, який нагадує Tesla model 3, але дешевший та може похвалитися значно більшим запасом ходу на одному заряді батареї. Це четвертий серійний автомобіль бренду IM і другий седан.
Деталі
Ціни на L6 починаються від 230 000 юанів (близько 29 600 євро за поточним курсом) і досягають 330 000 юанів (42 500 євро). Буде три версії, третя буде проміжною за 300 000 юанів (38 700 євро).
Найдорожчий варіант буде оснащений напівтвердотільною батареєю з ультрашвидкою зарядкою "квазі-900 В". Очевидно, він підтримуватиме пікову потужність зарядки 400 кВт і забезпечить 400 км запасу ходу CLTC за 12 хвилин підключення до електромережі. це перший у світі седан з такою технологією. Напівтвердотільний акумулятор матиме ємність 130 кВт/год і запас ходу за стандартом CLTC понад 1000 км. При цьому варто нагадати, що показники діапазону CLTC є найбільш нереалістичними, тому реальний запас ходу може відрізнятися навіть на сотні кілометрів, але це можна буде дізнатися лише після реальних тестів.
Варіанти початкового та середнього рівня оснащені акумуляторами на 90 кВт/год та 100 кВт/год відповідно. Вони рекламуються з діапазоном від 700 до 770 км, знову ж таки за стандартом CLTC.





L6 має довжину 4931 мм, ширину 1960 мм, висоту 1474 мм і колісну базу 2950 мм. Це робить його схожим, але трохи більшим за Tesla Model 3 і Zeekr 007.
L6 пропонується як із заднім приводом (з одним двигуном), так і з повним приводом (з двома двигунами). Перший виробляє 216 кВт/289 к.с. потужності, а останній аж 579 кВт/776 конячок.
Всередині автомобіль оснащений чипом Qualcomm Snapdragon 8295P і чипом Orin X від Nvidia, має квадратне кермо, схоже на штурвал космічного корабля, і велику кількістю величезних екранів. IM Motors також стверджує, що автомобіль має інтелектуальне цифрове шасі, яке дозволяє йому рухатися боком.
Хоча L6, ймовірно, ніколи не буде пропонуватися за межами Китаю під брендом IM, вони можуть потрапити на глобальний ринок під британським брендом MG, який належить SAIC, одному з китайських автомобільних гігантів, який також має контрольний пакет акцій IM Motors.
Раніше ми писали, що новий електричний Peugeot e-5008 пропонує сім місць та найбільший запас ходу у своєму сегменті.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!