ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Виступають проти рішення ЄС: угорські фермери блокують рух біля кордону з Україною

Економіка 18:31 - 09 лютого 2024

Протестувальники заявляють, що "Україна може зруйнувати європейське сільське господарство"

Угорські фермери знов вийшли на протест/Фото: Magosz

Угорські фермери знов вийшли на протест/Фото: Magosz

У п’ятницю, 9 лютого, угорські фермери влаштували протест біля КПП "Захонь" на кордоні з Україною. Вони виступають проти рішення Єврокомісії про продовження безмитного ввезення української продукції.

Деталі

Акцію протесту організували Асоціація спілок угорських фермерів і фермерських кооперативів та Національна сільськогосподарська палата. Мітингувальники підтягнули різну сільськогосподарську техніку до угорсько-українського кордону.

На думку угорців, на продукцію, що надходить з-за меж ЄС, також мають поширюватися ті ж правила, які мають дотримуватися фермери Євросоюзу. Також фермери заявляють, що Україна нав'язує споживачам Європейського союзу ГМО-продукти.

Протестувальники заявляють, що "Україна може зруйнувати європейське сільське господарство" й багато виробників та переробників продуктів харчування в ЄС можуть збанкрутувати через надходження українських товарів.

Польські фермери заявили про намір від сьогодні, з 9 лютого, у пункті пропуску "Хрубешув – Володимир-Волинський" (ст. "Ізов") перешкоджати перевантаженню українських сільськогосподарських товарів. Через акції протесту ускладнено рух через деякі пункти пропуску.

Джерело: Világgazdaság

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин