ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Євросоюз збирається скасувати всі мита на експорт українських товарів – Шмигаль

Економіка 16:11 - 27 квітня 2022

Цей жест має підтримати економіку України

Денис Шмигаль

Євросоюз хоче скасувати всі мита та квоти на експорт українських товарів/Фото: Facebook/Автор: Денис Шмигаль

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Євросоюз хоче скасувати всі мита та квоти на експорт українських товарів. Цей жест має підтримати економіку України.

Читайте також: Україна щомісяця отримуватиме $5 млрд від МВФ

Деталі

Шмигаль розповів:

ЄС ніколи раніше не вживав таких масштабних заходів щодо лібералізації торгівлі до жодної країни. Для нашого бізнесу це відкриває додаткові можливості, а наша продукція стає більш конкурентоспроможною на європейському ринку

Кабінет міністрів досягнув попередніх домовленостей і продовжує вести переговори з Польщею, Румунією, Литвою, Німеччиною та іншими європейськими країнами щодо використання портів для організації експорту. Уряд також працюватиме над скасуванням мит й іншими союзниками.

Раніше Світовий банк повідомив, що війна в Україні спричинить у світі найбільший за 50 років товарний шок. Найбідніші домогосподарства світу найбільш уразливі до зростання цін через війну в Україні.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин