Світовий банк виділить Україні $ 246 млн на системи зберігання енергії
Введення в експлуатацію батарей дозволить "Укргідроенерго" надавати для енергосистеми більш якісну послугу з регулювання потужності

Джерело:pexels/scott webb
Світовий банк планує виділити Україні 246,1 млн доларів. Кошти будуть призначені для створення енергонакопичувальних систем.
Директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота повідомив, що проект був розроблений за рахунок грантових коштів. Він також зазначив, що нова розробка буде встановлена на території п'яти гідроелектростанцій.
На початок 2021 року "Укргідроенерго" планувала встановити 212 МВт систем, призначених для накопичення енергії. А до кінця 2022 року мають з'явитися сонячні електростанції.
Отриману електроенергію організація хоче використовувати в особистих цілях, а весь надлишок продавати на ринку двосторонніх договорів.
Раніше ми повідомили, що уряд встановив тариф на електроенергію з квітня.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!