У чотирьох областях України обмежили подачу електроенергії
Це дозволить швидше стабілізувати електропостачання

У Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях обмежили подачу електроенергії/Фото: Getty Images
21 жовтня у Києві, а також Київській, Чернігівській, Черкаській та Житомирській областях запровадять тимчасове обмеження електроенергії. Це дозволить швидше стабілізувати електропостачання.
Деталі
В Укренерго розповіли:
Диспетчерський центр Укренерго змушений запровадити тимчасове контрольоване обмеження споживання електроенергії у Києві та Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській областях. Це допоможе знизити навантаження на електромережі та дасть енергетикам час для ремонту ушкодженого терористичними атаками обладнання
В Укренерго зазначили, що рішення про тимчасове відключення приймається, якщо в певному регіоні вбачають зростання споживання електроенергії, яким неможливо забезпечити населення. У компанії наголосили:
Відповідно, ваше економне енергоспоживання може допомогти уникнути примусових відключень – пам'ятайте про це
Раніше українців закликали заощаджувати електроенергію. Якщо українці згуртуються, то завтра може пройти без відключення електроенергії.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!