ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Контроль у пункті пропуску "Медика": Держмитслужба надала рекомендації перевізникам

Економіка 16:23 - 10 жовтня 2023

У пункті пропуску «Медика» працює наразі лише санітарна інспекція. Проведення ветеринарного та фітосанітарного контролю там фізично неможливе

Контроль у пункті пропуску "Медика": Держмитслужба надала рекомендації перевізникам

Фото з https://unsplash.com/

Держмитслужба отримала у робочому порядку від польської сторони інформацію щодо проведення додаткових видів контролю у пункті пропуску "Медика", що суміжний до українського пункту пропуску "Шегині".

Деталі

Польська сторона повідомляє про те, що у пункті пропуску "Медика" зараз працює лише санітарна інспекція. Це робить неможливим проведення тут ветеринарного та фітосанітарного контролю. Саме тому транспортні засоби, що перевозять товари, які підлягають такому контролю, змушені повертатися в Україну.

Також було повідомлено, що всі необхідні прикордонні перевірки здійснюються у пункті пропуску "Корчова". Цей пункт суміжний українському пункту пропуску "Краківець". Цю інформацію щоразу передають водіям транспортних засобів, які змушені повертатися.

Раніше ми повідомляли, що найближчим часом запрацює Балтійський зерновий коридор.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин