Суд конфіскував у Pin-Up рекордні 2,6 млрд грн — кошти надійдуть до бюджету через спецконфіскацію
Державний бюджет додатково отримає понад 200 млн грн
ФОТО: ДБР
Суд конфіскував у Pin-Up рекордні 2,6 млрд грн — кошти надійдуть до бюджету через спецконфіскацію.
За словами представника Державного бюро розслідувань (ДБР) Дмитра Мірковця, сума конфіскації рекордна — 2,6 млрд гривень. Ці кошти зможуть покрити зарплати декількох бойових бригад або забезпечити закупівлю до 120 тисяч дронів для потреб оборони країни.
Крім того, державний бюджет додатково отримає понад 200 млн грн доходів від управління арештованими активами Pin-Up. Це дозволить ефективно використовувати конфісковані кошти в інтересах національної безпеки та розвитку.
У ДБР підкреслюють, що така спецконфіскація стала важливим кроком у боротьбі з нелегальними схемами та зміцненні фінансової стабільності держави. Рішення суду є прецедентом для подальших справ, пов'язаних з великими фінансовими порушеннями.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!