ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Росія завдала масованого удару безпілотниками та "Градом" по Херсонщині. Відео

Надзвичайні події 11:06 - 30 грудня 2023

Ворог вкотре бив по житлових кварталах регіону

атака на Херсон 29 грудня

Обстріл Херсонської області ворогом 29 грудня. Фото: Херсонська ОВА

За минулу добу росіяни вдарили по Херсонщині з мінометів, артилерії, реактивних систем залпового вогню "Град", танків, зенітних установок, авіації та дронів. Загалом рф випустила по регіону 536 снарядів, зокрема по Херсону — 24.Про наслідки обстрілу повідомив у Telegram очільник обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За минулу добу противник здійснив 108 обстрілів, випустивши 536 снарядів з мінометів, артилерії, "Градів", танків, ЗУ-23-2, авіації та БПЛА, з них - 8 "Shahed". Вночі Херсон був під ударом російсько-іранських дронів типу "Shahed". Влучили по адміністративній будівлі – вона знищена практично вщент. Також у навколишніх будинках вибуховою хвилею повибивало вікна

Начальник міської військової адміністрації Роман Мрочко додав, що унаслідок атаки 3 жителі отримали поранення різного ступеня тяжкості. Їм надали медичну допомогу.

Ураження від атак зафіксовано в Херсоні, Придніпровському, Садовому та Молодіжному

Окрім того, у ОВА повідомили про влучання у гуманітарний штаб у Бериславському районі, в об'єкт критичної інфраструктури, гуртожиток та організацію з обслуговування ліфтів у Херсоні.

Нагадаємо, нещодавно армія рф вдарила поблизу житлового будинку у Херсонської області.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин