ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На ТОТ завозять лікарів із рф: "будуть лікувати власне гарматне м'ясо"

Надзвичайні події 14:09 - 22 січня 2024

Федоров розповів про ситуацію на тимчасово окупованій території України

Федоров повідомив про появу лікарів на ТОТ з території рф / Фото: zoda.gov.ua

Федоров повідомив про появу лікарів на ТОТ з території рф / Фото: zoda.gov.ua

У Запорізьку область почали звозити російських лікарів. Детальніше про це 22 січня в ефірі національного телевізійного марафону "Єдині новини" розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Деталі

За його словами, в окупантів почалися проблеми з медичним персоналом. Дефіцит кваліфікованих кадрів з'явився після окупації регіону.

Ворогу доводиться збирати та привозити спеціалістів з усієї росії

Чергову партію лікарів звезли на тимчасово окуповану частину України з міста санкт-петербург, уточнив чиновник.

Цього разу до Мелітополя привезли медиків з санкт-петербурга, які будуть лікувати власне гарматне м'ясо

Довіра до лікарського персоналу з українським корінням в окупантів відсутня, оскільки загарбники бояться.

Навіть за появи в регіоні нової партії людей у білих халатах із рф, доступ до медичних послуг мирним жителям, як і раніше, ускладнений.

Цивільному населенню створюють перешкоди, через які допомога медиків стає недоступною — від людей вимагають збирати безліч документів, щоб оформити прийом і не тільки.

Раніше Федоров розповів, як молодих українців на ТОТ перетворюють на рабів і гарматне м'ясо рф.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин