У Києві зросла кількість постраждалих від атаки рф: у Голосіївському районі розгорнули штаб допомоги
Кияни, які постраждали під час обстрілу, у штабі можуть зігрітися, випити чаю, пообідати, отримати медичну та психологічну допомогу

У Києві кількість постраждалих внаслідок удару рф зросла до 40/Фото: КМВА
У Києві кількість постраждалих внаслідок удару рф зросла до 40. Станом на зараз відомо про чотирьох загиблих. Про це повідомили у пресслужбі КМВА.
Деталі
У Голосіївському районі розгорнули штаб допомоги постраждалим внаслідок ворожої атаки. Він розташований школі №286 на вул. Академіка Заболотного, 6-а.
Кияни, які постраждали під час обстрілу, у штабі можуть зігрітися, випити чаю, пообідати, отримати медичну та психологічну допомогу, а також консультацію щодо подальших кроків та ін.
Отримати консультацію щодо одноразової матеріальної допомоги можна за номерами: 0442577183, 0442570134.
Станом на 13:00 у штаб звернулись 65 жителів щодо фіксації пошкоджень майна.
Також Голосіївська районна держадміністрація збирає інформацію щодо потреб у забезпеченні тимчасовим житлом сімей.
Нагадаємо, що Ракети під час атаки маневрували біля польського кордону – Ігнат.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!