ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

В дитсадку на Буковині масово потруїлися діти

Надзвичайні події 21:53 - 03 червня 2021

Правоохоронці з'ясовують всі обставини інциденту

В дитсадку на Буковині масово потруїлися діти

Фото: Національна поліція

До Вижницького районного відділу поліції, що у Чернівецькій області, надійшло повідомлення про те, що в селі Іспас до сімейного лікаря звернулися батьки зі своїм дітьми, яким від 3 до 6 років. Вони заявили, що їхні діти стали жертвами харчового отруєння. Усі вони є вихованцями одного дитячого садка.

Правоохоронці розпочали перевірку дошкільного закладу. Члени соціальної комісії з'ясували, що до сімейних лікарів з аналогічними діагнозами звернулися 28 осіб — двоє дорослих та 26 дітей. Медичні працівники оглянули їх та відпустили додому, оскільки перебіг отруєння легкий. Наразі всі постраждалі перебувають під наглядом своїх сімейних лікарів.

Правоохоронці внесли відомості про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч. 1 ст. 325 Кримінального кодексу України (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням).

Раніше інформували, на Чернігівщині четверо дітей потрапили до реанімації через гриби.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин