ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Вбивство підлітка у київському фунікулері: підозрюваному загрожує довічне

Надзвичайні події 14:10 - 08 травня 2024

Співробітник Управління державної охорони перебував в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння

Вбивство підлітка у київському фунікулері: підозрюваному загрожує довічне

Правоохоронці повідомили військовослужбовцю Управління державної охорони України про підозру в умисному вбивстві/Фото: Суспільне

Завершено досудове розслідування щодо вбивства підлітка на станції київського фунікулера. Підозрюваному загрожує довічне. Про це повідомляє пресслужба ДБР.

Деталі

Як зазначається, 7 квітня співробітник Управління державної охорони, перебуваючи в стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, рухаючись в вагоні фунікулера почав безпричинно чіплятися до пасажирів, в тому числі до неповнолітніх. Після виходу з вагона правоохоронець підійшов до підлітка та силою штовхнув його у вікно. Хлопець впав, розбив головою скло, отримавши смертельний поріз шиї. Неповнолітній помер на місці події.

Затриманий відразу був відсторонений від виконання своїх обов’язків. Його командування надало повне сприяння у проведенні невідкладних слідчих дій.

У ході розслідування слідчі Бюро встановили, що позбавлення життя неповнолітнього вчинено з хуліганських мотивів, а тому перекваліфікували підозру на ч. 2 ст. 115 КК України, яка передбачає довічне ув’язнення.

Після ознайомлення стороною захисту, справу буде скеровано до суду.

Раніше ми писали, що суд обрав запобіжний захід підозрюваному у вбивстві підлітка на станції фунікулера. Чоловіка відправили під варту без права застави до 5 червня.

Джерело: ДБР

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин