Підозрюваному у викраденні немовляти у Кременчуці обрали запобіжний захід
Його взяли під варту з можливістю внесення застави

Викрадачу новонародженої дитини обрано запобіжний захід/Фото: UA_National_Police
8 липня в Октябрському райсуді Полтави обрали запобіжний захід підозрюваному у викраденні новонародженої з перинатального центру у Кременчуці. Його взяли під варту на 60 днів з можливістю внести 60 560 гривень застави. Про це повідомляє Поліція Полтавщини.
Деталі
Нагадаємо, що 14 липня близько 16:40 до поліції Кременчука надійшло повідомлення про викрадення 4-денного немовляти з післяпологової кімнати перинатального центру.
До оперативно-розшукових заходів було залучено кілька сотень поліцейських з усіх районів області. Пошуки тривали безперервно з використанням спеціальних технічних засобів та сучасних технологій.
Увечері 16 липня викрадену дитину виявили в будинку 25-річного мешканця Кременчуцького району. Новонароджену дівчинку повернули до перинатального центру для повного обстеження.
За скоєне фігуранту загрожує до п'яти років позбавлення волі.
Раніше ми писали, що Викрадача новонародженої дитини з перинатального центру на Полтавщині затримали.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!