ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На Полтавщині чоловік кинув гранату в натовп: одна людина загинула, є поранені

Надзвичайні події 12:38 - 09 вересня 2024

Тіло зловмисника виявили неподалік місця події

На Полтавщині чоловік кинув гранату у людей біля супермаркету/Фото: Нацполіція

На Полтавщині чоловік кинув гранату у людей біля супермаркету/Фото: Нацполіція

У Лубнах на Полтавщині чоловік кинув гранату в натовп людей. Внаслідок вибуху троє місцевих мешканців отримали поранення, одна людина загинула.

Деталі

8 вересня близько 23-ї години до поліції надійшла інформація від медиків, що в місті поруч із супермаркетом стався вибух гранати. Правоохоронці встановили, що невідомий чоловік кинув вибухонебезпечний предмет у групу людей та втік у невідомому напрямку.

Внаслідок вибуху троє людей (1982, 1983 та 1993 року народження) отримали тілесні ушкодження та госпіталізовані до лікарні.

Оперативники й слідчі встановили, що до злочину причетний 53-річний місцевий житель. Його тіло без ознак життя з численними пораненнями, імовірно від вибуху вибухонебезпечного предмета, виявили неподалік місця події. Для встановлення причини смерті тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу.

У Тернопільській області поліцейські затримали озброєного чоловіка, який стріляв по людях, попередньо внаслідок стрілянини двоє людей загинули, ще троє дістали поранень, повідомляє Національна поліція України.

Джерело: Нацполіція

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин