ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На Одещині затримано ще 4-х злочинців, які палили авто військових

Надзвичайні події 14:05 - 13 вересня 2024

Вони "полювали" на службові мікроавтобуси та позашляховики

На Одещині затримано ще 4-х злочинців, які палили авто військових

Фото: ТГ-канал Служба безпеки України

Служба безпеки та Національна поліція затримали ще чотирьох поплічників російських спецслужб, які вчиняли замовні підпали на Одещині. За вказівкою кураторів з рф, вони розшукували та знищували службові мікроавтобуси та позашляховики Сил оборони.

Деталі

Цього разу до вчинення підпалів окупанти дистанційно залучили двох одеситів, переселенця з Луганщини та жителя Ізмаїльського району. Серед них троє є неповнолітніми. Знайшли їх через месенджер Телеграм, де вони шукали легких способів заробити.

За обговореним із ворогом алгоритмом фігуранти знищили 6 службових автомобілів українських захисників. Проте обіцяних грошей окупанти їм не дали. Співробітники СБУ затримали зловмисників "по гарячих слідах" у різних районах Одещини. Під час обшуків в оселях затриманих вилучено засоби підпалу та мобільні телефони із доказами підривної діяльності на користь рф.

Раніше ми писали про те, що з Бериславської громади Херсонської області евакуювали літню мешканку.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин