Керівницю Хмельницького облцентру МСЕК затримано за підозрою в незаконному збагаченні - ДБР
Працівники Державного бюро розслідувань затримали та повідомили про підозру в незаконному збагаченні керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи

Керівницю Хмельницького облцентру МСЕК затримано за підозрою в незаконному збагаченні - ДБР
Як повідомляє ДБР у телеграм-каналі в суботу, 3 і 4 жовтня 2024 року правоохоронці провели низку обшуків у службових кабінетах і за місцем проживання чиновниці та її близьких родичів.
Деталі
У керівниці МСЕК у робочому кабінеті було виявлено 100 тис. доларів США, а також низку підроблених медичних документів, списки "ухилянтів" із прізвищами та фіктивними діагнозами.
Вдома у чиновниці та її родичів працівники ДБР знайшли майже 5 млн 244 тис. доларів США, 300 тис. євро, понад 5 млн грн, брендові прикраси та коштовності. Жінка намагалася позбутися частини грошей, викинувши дві сумки з півмільйона доларів через вікно.
Їй повідомлено про підозру в незаконному збагаченні (ст. 368-5 КК України). Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс генерального прокурора.
Читайте також, керівниця МСЕК та чиновник ПФ: ДБР виявило у родини посадовців шафу, заповнену грошима.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!