Спіймано групу паліїв об'єктів УЗ: неповнолітні виконували замовлення рф
Як зазначається, для виконання ворожих завдань підлітки спочатку встановлювали геолокації залізничного обладнання, а потім підпалювали його за допомогою займистої суміші

Правоохоронці спіймали групу паліїв об'єктів УЗ / Фото: t.me/SBUkr
Служба безпеки України разом із Національною поліцією викрили групу підлітків, які на замовлення російських спецслужб займалися підпалами об’єктів "Укрзалізниці" в Чернігівській області.
Деталі
Група діяла під керівництвом 15-річного жителя Ніжинського району, який шукав "легкий заробіток" через телеграм-канали. Саме в цьому середовищі його завербували російські куратори.
За даними слідства, рашисти діяли через 15-річного жителя Ніжинського району. Юнак активно шукав "легкі заробітки" в телеграм-каналах, через що потрапив у поле зору російських спецслужб
Молодик залучив до підривної діяльності своїх однокласників та знайомого, також неповнолітніх.
Вони отримували від росіян інструкції: спочатку визначали місцезнаходження залізничного обладнання, а потім підпалювали його за допомогою займистої суміші.
У результаті їхніх дій було пошкоджено релейну шафу на стратегічно важливій ділянці залізниці, що забезпечувала безпечний рух поїздів.
Правоохоронці затримали всіх учасників групи. Підліткам інкримінують диверсію, вчинену за попередньою змовою групою осіб під час воєнного стану.
Їм загрожує довічне ув’язнення. Наразі всі четверо перебувають під вартою, а слідство триває, щоб з’ясувати деталі їхньої співпраці з російськими спецслужбами.
Раніше СБУ затримала двох підозрюваних у роботі на спецслужби рф агентів.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!