ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Ексдиректор "Львівського арсеналу" зараз під вартою: його звинувачують в розкраданні коштів

Надзвичайні події 17:11 - 04 листопада 2024

Раніше слідчий суддя ВАКС звільнив його з-під варти, визнавши підозру необґрунтованою

Ексдиректор "Львівського арсеналу" зараз під вартою: його звинувачують в розкраданні коштів

Фото: ТГ-канал Центр протидії корупції_

Колишнього директора Львівського арсеналу Юрія Збітнєва, підозрюваного в розкраданні коштів Міністерства оборони України, взяли під варту в залі засідань Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду, повідомляє Центр протидії корупції (ЦПД) у понеділок.

Деталі

"10 жовтня слідчий суддя ВАКС звільнив Збітнєва з-під варти, визнавши підозру необґрунтованою. Але у понеділок, 4 листопада, Апеляційна палата ВАКС переглянула це рішення та частково задовольнила клопотання прокурора. Збітнєва взяли під варту в залі суду, встановивши альтернативну заставу розміром 30 млн грн", — повідомляється в телеграм-каналі ЦПД.

У жовтні 2022 року Міноборони уклало контракт із компанією "Львівський арсенал" на закупівлю 100 тисяч мінометних мін на 1 млрд 380 млн грн, або $37,5 млн. "Львівський арсенал" за цим контрактом мав отримати 3%. Держава заплатила наперед 97% суми. Перші міни мали прийти через місяць, але цього не сталося. За даними слідства, гроші було виведено на підконтрольні учасникам схеми компанії.

Іншим підозрюваним у цій справі є колишній чиновник Міністерства оборони Олександр Лієв.

Раніше ми писали про те, що правоохоронці викрили лікарку та військовослужбовця, які вимагали кошти з ветерана.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин