ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На Донбасі в результаті ворожих обстрілів загинув воїн ЗСУ: ще один отримав поранення

Надзвичайні події 08:42 - 31 серпня 2021

За добу було зафіксовано 11 порушень режиму припинення вогню

ООС

Фото: Facebook/Автор: Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation

30 серпня на Донбасі в результаті ворожих обстрілів загинув воїн ЗСУ. Ще один військовий отримав поранення.

Всього за добу бойовики 11 раз порушили режим припинення вогню. Українським військовим довелося відкривати вогонь у відповідь.

Біля Новозванівки бойовики стріляли з мінометів 120-го калібру, протитанкових ракетних комплексів, станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів і великокаліберних кулеметів. Неподалік від Шумів сепаратисти вели вогонь зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.

Біля Троїцького бойовики стріляли з великокаліберних кулеметів. У напрямку Катеринівки сепаратисти обстрілювали позиції ЗСУ з автоматичних станкових гранатометів.

Біля Новотошківського бойовики стріляли зі станкових протитанкових гранатометів. Неподалік від Водяного сепаратисти вели вогонь з ручних протитанкових і автоматичних станкових гранатометів.

В результаті ворожих обстрілів загинув один воїн ЗСУ. Ще один отримав поранення від стрілецької зброї. Також 30 серпня від вибуху міни постраждав ще один військовослужбовець.

Поранених військових доставили в лікарню. Стан їх здоров'я оцінюється як середнього ступеня тяжкості.

Раніше бойовики на Донбасі поранили двох українських військових.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин