ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Сухопутних військах розпочали додаткову перевірку інциденту з військовими з "Асгарду"

Надзвичайні події 13:55 - 13 листопада 2024

Раніше бійці "Асгард" записали звернення, у якому заявили, що координатор проєкту "Очі" Олександр "Тихоход" Дмітрієв віддавав накази, погрожував і принижував гідність військових

У Сухопутних військах розпочали додаткову перевірку інциденту з військовими з "Асгарду"

У Сухопутних військах розпочали додаткову перевірку інциденту з військовими з "Асгарду"/Фото: Генштаб

Командування Сухопутних військ Збройних сил України розпочало додаткову перевірку обставин інциденту між державним службовцем Олександром Дмітрієвим і військовослужбовцями групи "Асгард" після вивчення висновків Головного управління військової служби правопорядку ЗСУ та з урахуванням їх пропозицій.

Деталі

Неупереджені заходи додаткової перевірки одночасно розпочаті стосовно всіх фігурантів інциденту. Зокрема, щодо Дмітрієва О.В., відповідно до частини 1 статті 68 Закону України "Про державну службу", відкрито дисциплінарне провадження та створено дисциплінарну комісію, — повідомляється на сторінці Сухопутних військ у фейсбуці.

Також розпочато службове розслідування з метою уточнення причин та умов, що сприяли правопорушенню, і встановлення ступеня вини військовослужбовців.

Інформацію за результатами буде надано додатково. Просимо суспільство, до моменту оприлюднення результатів додаткової перевірки, утриматись від завчасних висновків стосовно інциденту між державним службовцем та військовослужбовцями із групи "Асгард", — ідеться в повідомленні.

Раніше бійці ударної групи безпілотних авіаційних комплексів "Асгард" у складі Сухопутних військ ЗСУ записали звернення, у якому заявили, що координатор проєкту "Очі" Олександр "Тихоход" Дмітрієв віддавав накази, погрожував і принижував гідність військових. Відповідне звернення оприлюднено на сторінці підрозділу у фейсбуці.

В "Асгарді" наголосили, що воїни поважають вище командування й довіряють йому, тож просять втрутитися в ситуацію, а від "Тихохода" вимагають публічних вибачень.

Військові оприлюднили запис із приниженнями та погрозами, на якому нібито говорить Олександр Дмітрієв.

У Сухопутних військах ЗСУ відреагували на інцидент і заявили, що його ретельно розслідують, а діям учасників конфлікту дадуть правову оцінку.

Також у ЗМІ була інформація, що Дмітрієв є радником командувача Сухопутних військ ЗСУ.

Після цього 15 жовтня командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк повідомив, що ініціював проведення службового розслідування.

З метою встановлення реальних фактів та обставин, надання належної правової оцінки щодо подій, про які повідомила група Asgard на власних ресурсах у соціальних мережах, я ініціював проведення службового розслідування Військовою службою правопорядку у Збройних силах України, — написав він у телеграмі.

За словами Павлюка, висновки та рішення будуть публічними.

Доводжу до всіх сторін, що справедливість буде забезпечена в повній відповідності до норм чинного законодавства, — заявив він.

Раніше ми писали, що Павлюк ініціював проведення службового розслідування ВСП ЗСУ у зв'язку зі зверненням групи "Асгард".

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин