ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Психотропні таблетки та наркотики. На Волині упіймали чоловіка, який продавав заборонені речовини

Надзвичайні події 23:59 - 30 жовтня 2021

"Наркобарон" діяв у рідному Ковелі та найближчих районах

Психотропні таблетки та наркотики. На Волині упіймали чоловіка, який продавав заборонені речовини

facebook.com/policevolyn/

Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю у Волинській області у місті Ковель затримали 42-річного чоловіка, у якого при собі були знайдені заборонені наркотичні речовини, а також прилади для їх вживання.

Варто зазначити, що його вже затримували у вересні. Тоді суд обрав йому запобіжний захід - утримання під вартою з правом внесення застави, яку він вніс. Тоді його затримали за збут наркотиків у Ковелі та найближчих населених пунктах.

Наразі розпочато досудове слідство і цього разу співробітники поліції наполягатимуть на жорсткішому покаранні. Адже тепер він перебуває під слідством за ст. 307 Кримінального кодексу України. Йдеться про збут особливо небезпечних психотропних речовин біля області.

Раніше ми писали, що в Києві затримано вмілу "кишенькового злодія".

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин