ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Перший день "червоної" зони: у Києві мешканців масово перевіряють на наявність Covid-сертифікатів

Надзвичайні події 12:30 - 01 листопада 2021

З 1 листопада у столиці дозволено роботу лише тих закладів, у яких усі без винятку співробітники пройшли вакцинацію від коронавірусу

У Києві розпочалися коронавірусні рейди / Фото: РБК-Україна

У Києві розпочалися коронавірусні рейди / Фото: РБК-Україна

У кафе та ресторанах Києва 1 листопада правоохоронці почали перевіряти у відвідувачів та співробітників сертифікати про вакцинацію. Аналогічні рейди стартували у громадському транспорті української столиці.

Перевірки викликані переходом Києва до режиму посиленого карантину. Правоохоронці перевіряють відповідні документи, скануючи наявні QR-коди. Мешканці міста зобов'язані надати сертифікати у паперовому чи електронному вигляді.

Перевірки також розпочалися у столичному метрополітені. При цьому у звичайному режимі продовжують працювати маршрутки. Скористатися послугами кафе чи ресторану кияни відтепер можуть лише за наявності негативного ПЛР-тесту чи ковід-сертифікату.

З 1 листопада у столиці дозволено роботу лише тих закладів, у яких усі без винятку співробітники пройшли вакцинацію від коронавірусу та отримали документи, що це підтверджують.

Раніше у Києві розпочався жорсткий карантин.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин