ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

У Тернопільській області на заводі знайшли новонароджену дитину

Надзвичайні події 18:56 - 02 листопада 2021

Правоохоронці повідомили, що дитині в момент її виявлення було лише близько доби

На Тернопільщині одноденне немовля кинули на заводі / Фото: pixabay.com

На Тернопільщині одноденне немовля кинули на заводі / Фото: pixabay.com

На Тернопільщині у селищі Товсте у пакеті виявили новонароджену дитину. Хлопчик знаходився на території занедбаного молокозаводу.

Правоохоронці розповіли, що дитину відшукала місцева мешканка. За її словами, вона почула дитячий плач, коли проходила повз. Жінка вирішила підійти ближче. Так вона спромоглася розглянути малюка.

Місцева мешканка взяла дитину і віднесла до їдальні, що знаходиться неподалік. Після цього жінка зателефонувала до поліції. Правоохоронці повідомили, що дитині в момент її виявлення було лише близько доби. Маля виявилося доношеним.

Дитину відвезли до лікарні. У нього діагностували переохолодження. За словами лікарів, зараз загроза життю новонародженого минула. Людині, яка покинула дитину на заводі, загрожує до трьох років позбавлення волі. Відомості щодо цього факту правоохоронці внесли до ЄРДР.

Раніше у Кропивницькому 13-річний хлопчик зірвався з недобудови та вижив.

Джерело: Нацполиция

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин