Сертифікат за 300, права по 100: у Харкові юнак торгував функціями "Дії"
20 тисяч людей опинилися серед користувачів телеграм-бота та передплатників відповідного каналу

Харків'янин підробив Дію / Фото: pixabay.com
У Харкові 17-річний хлопець зумів створити підробку офіційної програми «Дія», а також організував найбільший канал для поширення підробки. Про це повідомив голова Нацполіції України Ігор Клименко.
За його словами, представники кіберполіції викрили підозрюваного. Клименко повідомив, що 20 тисяч людей опинилися серед користувачів його телеграм-бота та передплатників відповідного каналу.
Шахрай пропонував послуги за різними цінами. 200 гривень коштував доступ до підробленої «Діє». 300 потрібно було заплатити за підроблений сертифікат. Фальшиві права молодик оцінив у 100 гривень.
Під час розробки системи юнак використовував незвичайний підхід. Дані користувачів розміщувалися на сервері. Він генерував підроблену сторінку Діє, на якій можна було відкоригувати будь-яку інформацію. Клименко наголосив, що хакер понесе заслужене покарання.
Раніше у Львові виправдали поліцейського без ковід-сертифікату.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!