Ситуація на Донбасі: російсько-окупаційні війська 5 разів порушили режим тиші
Поранених чи загиблих серед військових немає

Із боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 5 порушень режиму тиші/Фото: Andrew Burton/Getty Images
За минулу добу з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню, 2 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
На Донбасі зафіксували політ безпілотника з перетином лінії зіткнення. Як повідомляють у штабі операції Об'єднаних сил, це міг бути "Орлан-10". Втрат серед військових немає.
Українські захисники відкривали вогонь, однак не застосовували заборонену Мінськими домовленостями зброю.
Станом на 7 годину ранку, 19 листопада, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано. Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.
Нагадаємо, що в Україні вже понад 80 тисяч осіб померло з початку пандемії.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!