Провів тиждень у пастці: в Одесі розібрали стіну будинку, щоб урятувати собаку
Небайдужі жителі Одеси врятували пса, який упав у щілину між будинками

В Одесі врятували собаку, який впав у щілину між будинками/Фото: Рexels
В Одесі собака впав у щілину між двома будинками і не міг самостійно вибратися. Тварина провела у пастці тиждень, поки її не врятували небайдужі мешканці міста.
Пес провів у ямі тиждень, увесь цей час він жалібно скиглив. Двоє чоловіків і жінка вирішили допомогу тварині, і дістати її з підвалу. Добровольцям довелося розібрати мур будинку.
Читайте також: у метро Харкова розгорнули 15-годинну операцію з порятунку кошеня
Чоловіки за допомогою інструментів розширили щілину, щоб отримати доступ до підвалу. Один із рятувальників проліз у підвал і знайшов пса. Він узяв тварину на руки і виніс її нагору, де інший рятувальник витягнув тварину на волю.
Пес відразу ж кинувся в бігу, не встигнувши подякувати своїм рятувальникам. Чоловіки заклали щілину, щоби в неї більше ніхто не впав.
Раніше ми інформували, у Києві зупинили рух, щоб допомогти качці з каченятами перейти дорогу.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!