ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На Донбасі російські найманці обстріляли український безпілотник – ООС

Надзвичайні події 21:23 - 04 лютого 2022

РФ продовжує грубо порушувати Мінські домовленості

На Донбасі російські найманці обстріляли український безпілотник – ООС

Російські найманці обстріляли український безпілотник/Фото: Pierre Crom/Getty Images

Відомо про чергові факти порушень Мінських домовленостей з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Російські військові обстріляли безпілотник ОБСЄ.

Читайте також: У Дніпрі нацгвардієць розстріляв караул військових

Деталі

Прес-центр штабу ООС повідомляє, що в районі Павлополя бойовики зі стрілецької зброї обстріляли безпілотник місії ОБСЄ малого радіусу дії. Під час польоту БПЛА зазнав впливу перешкод сигналу GPS.

На офіційній сторінці ООС у Facebook повідомляють:

Обстріл БПЛА СММ ОБСЄ з боку ЗФ РФ та вплив засобів РЕБ мав на меті перешкоджання роботи Місії у виявленні порушень щодо відведення озброєння та військової присутності у зоні безпеки

Також виявлено нові фортифікаційні споруди в районах Клинкине та Самійлове. Зазначений факт свідчить про подальші заходи з удосконалення фортифікаційного обладнання позицій 1 АК збройних формувань Російської Федерації.

Раніше ми писали, що США передали українським прикордонникам 40 позашляховиків. До кінця лютого українські прикордонники можуть отримати ще 60 позашляховиків.

Джерело: ООС

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин