ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

На півдні України ЗСУ знищили 13 одиниць техніки та 36 окупантів

Надзвичайні події 10:00 - 17 квітня 2022

Загалом рф втратила за період війни близько 20 тисяч осіб

Оперативне командування Південь

На південному напрямку знищили окупантів та техніку. Фото: Facebook

Протягом минулої доби українські військові на південному напрямку знищили 36 російських загарбників і 13 одиниць військової техніки. Серед яких бойові броньовані машини, дві самохідні артилерійські установки та дві реактивні системи залпового вогню "Град".Про це повідомило оперативне командування "Південь".

Окупанти продовжують накривати населені пункти півдня держави артилерійським вогнем і ракетами.

Протягом доби по Миколаївщині противник наніс ракетний удар 5 крилатими ракетами та системами залпового вогню, пошкоджена інфраструктура, але втрат немає. На Херсонщині основні зусилля ворог зосередив на спробах встановлення контролю над областю та утриманні зайнятих позицій

Читайте також: Окупанти завдали трьох ракетних ударів по об'єктах Київської області

РФ чинить психологічний тиск, поширюючи мовлення своїх пропагандистських телеканалів та підключаючи заангажовані кримські телеканали, розповсюджуючи неправдиву інформацію про війну в Україні. Окрім цього продовжується залякування мирних жителів.

У Чорноморській операційній зоні ворог системно проводить розвідку надводної обстановки. Імовірність ракетних ударів зростає.

Раніше ми повідомляли, що російські окупанти обстріляли Миколаїв касетними снарядами

Джерело: ОК "Південь"

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин