На Херсонщині окупанти утримують у заручниках близько 600 осіб
Постійна представниця президента в АР Крим Таміла Ташева зазначила, що окупанти утримують полонених у нелюдських умовах

Окупанти утримують у заручниках близько 600 осіб у Херсонській області/Фото: Getty Images
У Херсонській області російські окупанти утримують у заручниках близько 600 осіб, більшість з яких — журналісти та громадські активісти. Про це розповіла постійна представниця президента в АР Крим Таміла Ташева.
Деталі
Ташева сказала:
За нашою інформацією, на території Херсонської області знаходяться близько 600 осіб, які фактично є заручниками і перебувають у спеціально обладнаних підвальних приміщеннях, фактично тортурних. У Херсоні, в цих підвалах, знаходяться, за нашою інформацією, близько 300 осіб, решта на території Херсонської області. Варто зазначити, що це дійсно в основному журналісти та активісти, які організовували проукраїнські мітинги на території Херсона та області
Ташева зазначила, що окупанти утримують полонених у нелюдських умовах і катують їх. Вона додала:
Свідки говорять про крики, які чули, проходячи повз місця, де відбуваються такі незаконні заходи щодо наших громадян. Частину людей вивозять з території Херсонської області на територію Криму. Це і Сімферопольське СІЗО, і Севастополь. Там є як громадянські заручники, так і, за нашою інформацією, військовополонені. Або частина людей, які виїжджали з Маріуполя під час фільтраційних заходів на адмінкордоні з Кримом теж затримували та відвозили в Сімферопольське СІЗО
Раніше ми повідомили, що прикордонник з Рівненської області два роки "зливав" рф дані про українських нацгвардійців. Окупанти планували вбити українських захисників, інформацію про яких їм передавав зрадник.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!