ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Окупанти обстріляли житлові будинки у Слов'янську: під завалами залишаються люди

Надзвичайні події 16:06 - 19 липня 2022

Рашисти вкотре завдали удар по мирних українцях

Росіяни знову вдарили по Слов'янську/Фото: Getty Images

Росіяни знову вдарили по Слов'янську/Фото: Getty Images

Російські війська вкотре обстріляли Слов'янськ. Внаслідок ворожих ударів пошкоджено приватні будинки, є постраждалі.

Деталі

Про черговий військовий злочин росії розповів мер міста Вадим Лях. Він опублікував фото та відео результатів обстрілу та повідомив:

На жаль, Слов'янська знову обстріляли. Пошкоджено приватні будинки. Під завалами лишаються люди. Є поранені

На кадрах видно, що внаслідок обстрілу було зруйновано дахи будинків та вибито вікна. Наразі влада уточнює інформацію про наслідки обстрілу.

Обстріл Слов'янська/Фото: Вадим Лях

З початку доби, 19 липня, російська окупаційна армія уже двічі обстріляла центр Краматорська. За попередніми даними, внаслідок атаки рашистів загинула одна людина. Також у ДСНС повідомляють про 10 постраждалих, з яких 5 осіб госпіталізували.

Джерело: Вадим Лях

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин