ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Терористи обстріляли Донецьку область: троє людей отримали поранення, ще 3 – загинули

Надзвичайні події 09:48 - 05 вересня 2022

Глава ОВА зазначив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Донецькій області

Будинок

Росіяни обстріляли Донецьку область/Фото: Getty Images

Російські терористи продовжують нещадно обстрілювати Донецьку область. В результаті ворожих атак було вбито трьох мирних жителів.

Деталі

Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив, що за минулі стуки, 4 вересня, кількість жертв озброєної російської агресії збільшилася. Він написав:

За 4 вересня росіяни вбили 3 мирних мешканців Донбасу: 2 — у Кураховому та 1 — у Соледарі. Ще 3 особи отримали поранення

Павло Кириленко, вкотре зазначив, що наразі неможливо встановити точну кількість жертв на Донеччині через відсутність даних з Маріуполя та Волновахи.

Раніше ми повідомляли, що у Харкові від атаки окупантів постраждав житловий район біля школи. Під удар потрапив Новобаварський район.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин