ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

"Бойова" суперечка: у Харкові чоловік приніс гранату для "вирішення питання" в ТЦ

Надзвичайні події 21:29 - 28 червня 2025

У Харкові чоловік погрожував підірвати гранату в ТЦ

"Бойова" суперечка: у Харкові чоловік приніс гранату для "вирішення питання" в ТЦ

"Бойова" суперечка: у Харкові чоловік приніс гранату для "вирішення питання" в ТЦ

В одному з торгівельних комплексів міста Харків 33-річний чоловік погрожував підірвати гранату Ф-1, його затримано, повідомляє поліція Харківської області у суботу.

Деталі

"На території одного з торгівельних комплексів у місцевого мешканця виник конфлікт з незнайомцем. Продовжити суперечку чоловік вирішив з більш "вагомими аргументами". Для цього він пішов додому і повернувся вже з гранатою", - йдеться в повідомленні.

Оперативники Харківського районного управління поліції № 2 спільно з працівниками патрульної поліції, затримали зловмисника. Ним виявився неодноразово засуджений за вчинення майнових злочинів місцевий мешканець. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем проживання у затриманого було вилучено ще одну гранату.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 та ч. 4 ст. 296 КК України.

Санкцією статті передбачено покарання – позбавлення волі на строк до семи років.

Читайте також, крали на війні: колишній заступник мера Харкова та його спільники заволоділи 5,4 млн грн.

Джерело: Нацполіція

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин