ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Жінка робила довідки про відсутність Covid-19 без проведення тестування

Надзвичайні події 14:00 - 30 березня 2021

Шахрайці загрожує позбавлення волі на строк до трьох років

Жінка продавала довідки про відсутність коронавірусу

фото ukrinform.com

Жителька Кривого Рогу продавала сертифікати з негативним результатом тесту на Covid-19. Вартість підробленого документа становила тисячу гривень.

У поліцію надійшло кілька звернень про поширення підроблених довідок. Під час розслідування правоохоронці затримали 41-річну місцеву жительку.

Жінка розклеювала по місту оголошення про продаж довідок про відсутність коронавірусу. При цьому замовникам відповідне медичне дослідження не проводилося.

29 березня по місцю проживання фігурантки справи було проведено обшук, в ході якого були вилучені три довідки про проходження тестів з відбитками печатки лабораторій, чорнові записи, більше 50 000 гривень і мобільні телефони.

У даній справі відкрито кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство). Жінці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Раніше ми повідомляли, що в Україні поліцейські розкрили фінансову піраміду майбутнього.

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин