У Броварах чоловік із рюкзаком гранат і зброї вдарив продавця і втік. Відео
Правопорушнику загрожує до 7 років ув'язнення

У Броварах затримали чоловіка, який погрожував у магазині гранатами. Фото: Нацполіція
У Броварах 46-річний чоловік зайшов у магазин і почав погрожувати продавчині гранатою. Він стукнув нею по вітрині. Потім він зайшов за прилавок, вдарив по обличчю працівницю та втік. Про інцидент розповів на своїй сторінці в Фейсбук очільник поліції Київської області Андрій Нєбитов.
Поліцейські встановили особу нападника та затримали його на одній із вулиць міста. Вони обшукали його та виявили у рюкзаку дев'ять гранат, пістолет, два автомати.
Бачимо, що цьому 46-річному лиходію бракує не лише чемності, ще й елементарної правосвідомості. Що ж, тепер свою поведінку зловмисник обмірковує в ізоляторі тимчасового тримання
За незаконне поводження зі зброєю та хуліганство правопорушнику загрожує до 7 років ув'язнення. Його подальшу долю визначить суд. Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.
Відео нападу та затримання нижче.
Нагадаємо, раніше ми ділилися відео, як в Обухові відчайдушна продавчиня набила грабіжника палицею та вигнала з крамниці. Їй вдалось самотужки захистити магазин від нападника.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!