СБУ затримала агента білоруського кдб: шпигував за кордоном і військовими
У громадянина білорусі виявився дозвіл на постійне проживання в Україні

Правоохоронці затримали білоруського агента / Фото: ssu.gov.ua
Служба безпеки України повідомила 2 червня хороші новини про затримання чергового ворожого агента.
Деталі
Ним виявився білоруський громадянин, якого після повномасштабного вторгнення росії завербували представники кгб.

У нього виявили дозвіл на постійне проживання в Україні. Місцем проживання шпигун держави-партнера країни-терористки обрав Рівненську область.
Завданням агента був збір даних про оборону північних кордонів нашої держави та маршрути переміщення військової техніки
Чергова спроба передачі розвідувальних даних провалилася - чоловіка затримали представники СБУ.
За часів участі СРСР у бойових діях в Афганістані він командував десантно-штурмовим загоном. Тоді він і потрапив у поле зору спецслужби, йдеться в повідомленні правоохоронців.
Для виконання розвідзавдань на Рівненщині він обходив прикордонну територію і спостерігав за переміщенням Сил оборони. На підставі зібраних доказів затриманому повідомлено про підозру
Наразі підозрюваного утримують під вартою до завершення розслідування та передачі матеріалів кримінального провадження до суду.
Раніше СБУ розповіла шокуючу історію зради України. Чоловік погодився працювати на окупантів і за їхньою вказівкою мобілізувався до лав ЗСУ, щоб зсередини збирати важливу інформацію.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!