ua ru
Будь ласка, заповніть це поле
1

Агент фсб попався в руки СБУ: готував удар по Кіровоградській області за криптовалюту

Надзвичайні події 10:31 - 29 червня 2023

Мешканець Кропивницького добровільно прислужував ворогові заради криптовалюти, але заробити йому вдалося тільки покарання, яке настане після суду

СБУ затримала російського шпигуна, який готував удар по Кіровоградській області / Фото: t.me/SBUkr

СБУ затримала російського шпигуна, який готував удар по Кіровоградській області / Фото: t.me/SBUkr

Повномасштабна війна в Україні триває 491 добу і за цей час Служба безпеки та інші силові відомства затримали не одного російського шпигуна. Сьогодні, 29 червня СБУ повідомила про затримання ще одного агента фсб.

Деталі

Він займався підготовкою чергового ракетного удару окупантів по розташованих у Кіровоградській області аеродромах. У межах припинення диверсій правоохоронці провели успішну спецоперацію із затримання ворожого поплічника.

Ним виявився кадровий співробітник 5-ї служби фсб, що перебуває у тимчасово окупованому Криму

До завдань агента входили збір даних про ситуацію на аеродромах регіону, а також присутність на них військової авіації та складів Сил оборони з бойовими припасами.

Фото: t.me/SBUkr

Полював злочинець і за розташуванням систем ППО. За свої дії він отримував "зарплату" криптовалютою. Загальна сума транзакцій сягнула 10 тисяч гривень.

У разі отримання закритих відомостей, окупанти планували використати їх для здійснення повторних повітряних атак на інфраструктуру Сил оборони

Під час обшуку в затриманого вилучили телефон, у якому виявили докази правопорушення. Агентом виявився місцевий житель із Кропивницького. Його російські спецслужби прийняли до своїх лав злочинців на початку 2023 року, повідомили в СБУ.

У поле зору фсб він потрапив через свої антиукраїнські дописи в одному з прокремлівських Телеграм-каналів

Зв'язок із загарбниками чоловік підтримував у популярному месенджері, а перед початком спілкування вказував спеціальний код для ідентифікації.

Фото: t.me/SBUkr

Раніше силовики відправили під варту унікального агента, який до повномасштабного вторгнення перебував у "сплячому режимі". Він входив до осередку забороненої в Україні "Партії регіонів".

Джерело: t.me/SBUkr

Не пропустіть цікавинки!

Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!

Головне за сьогодні
Більше новин