Обікрали навіть 10-річну дитину: зловмисники привласнювали собі майно громадян
Зловмисники переоформлювали на себе чуже майно

Обікрали навіть 10-річну дитину: зловмисники привласнювали собі майно громадян / фото: pixabay
Група із п’яти осіб тероризувала громадян Київщини впродовж кількох років, переоформлюючи на себе чуже майно.
Деталі
До складу групи шахраїв входили: ексдепутат облради, колишній працівник керівної ланки одного із Департаментів правоохоронного органу столичного регіону, а також приватні нотаріуси та іноземний громадянин.
Аби отримати чуже майно, ділки вносили неправдиві дані до офіційних документів та несанкціоновано змінювали відомості в офіційних реєстрах. Таким чином вони переоформлювали право власності, яке потім легалізовували.
Таким чином громадяни втрачали право власності на будинки, квартири, машини. Встановлено, що шахраї встигли заволодіти приватним майном на 2,6 млн гривень. Серед жертв зловмисників була й 10-річна дитина.
Також СБУ розслідує факт колабораціонізму з боку настоятеля храму УПЦ МП Віктора Талька у селищі Бородянка, що на Київщині. Окрім того, СБУ розслідує обставини існування не території храму, яким опікується Талько, російської катівні.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!