На Рівненщині військові підірвалися від детонації вибухівки: є загиблі та поранені
Слідчі ДБР вивчають усі обставини інциденту

На Рівненщині від детонування боєприпасу загинули двоє військових/Фото: Getty Images
В Рівненській області сталася детонація вибухового пристрою. У ДБР повідомили, що внаслідок вибуху загинули двоє військових, ще четверо отримали поранення.
Деталі
Інцидент стався у Вараському районі біля села Заболоття. Крім двох загиблих, четверо людей іще госпіталізовані, вони з різним ступенем важкості.
Речниця Теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла:
За фактом детонації вибухового пристрою працівники ДБР розпочали досудове розслідування. Слідчі ДБР вивчають усі обставини інциденту, проводяться невідкладні слідчі дії. Попередня кваліфікація правопорушення — порушення правил поводження зі зброєю, що спричинило загибель кількох осіб, це ч. 3 ст. 414 Кримінального кодексу України
Вона уточнила, що процесуальне керівництво здійснює Рівненська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону. Більше подробиць у цій справі наразі не розголошують з міркувань безпеки.
Сьогодні, 12 липня Харківська обласна прокуратура повідомила про трагедію в місті Балаклія. 55-річний тракторист їхав у машині, коли натрапив на смертельно небезпечний боєприпас загарбників.
Не пропустіть цікавинки!
Підписуйтесь на наші канали та читайте новини у зручному форматі!